קחו 7 טיפים לפני שקונים בריכת שחייה

בואו נסתכל על כמה מעיצובים המגורים המדהימים של החברה, כולל בריכת השחייה. איך זה יכול להיות כך מכיוון שאנו עושים זאת לכל הקוראים ששוקלים להוסיף מאגר נכסים לנכס שלהם, אז אנו כאן רק כדי לספק עצות נבונות שיעזרו לכם לקבל החלטת השקעה מושכלת!

1. מה הכי טוב בשבילך: בריכת שחייה, ספא או ג'קוזי?

כמו כל פרויקט בנייה / שיפוץ גדול, יש לגשת לבריכות שחייה נוספות באמצעות תכנון ותחזוקה נכונים. לדוגמא, אולי ראשית פגישה משפחתית בכדי להחליט האם בריכת השחייה היא הבחירה הטובה ביותר לבית ולמשפחה – האם ספא או ג'קוזי אינם הבחירה הטובה ביותר.
חשוב לזכור שבניית בריכת שחייה יכולה להרוס את משפחתך במשך חודשים רבים, וזו הסיבה שאתה צריך לוודא שכולם נמצאים באותו עמוד.

2. בשביל מה תשתמש בזה?

האם אתה שוחה בקביעות? או שאתה מעדיף את סוג המארח והמפגש החברתי ליד הבריכה? שאלות אלו ואחרות יכולות לעזור לך לקבוע את סוג בריכת השחייה המתאימה ביותר לאורח החיים והמשפחה שלך.

3. איזה גודל וצורה?

האם יש אפילו שטח רגליים מספיק בחוץ לבריכת השחייה עליה חלמת? רובנו נאלצים להסתפק בנכסים קטנים יותר, שמשמעותם תכנון מאוד יצירתי ועיצוב מיוחד בכדי לגרום לבריכת השחייה ההיא (שעשויה להתברר כבריכת מתזים יותר מכל דבר אחר) לעבוד עבור המרחב החיצוני הזמין שלכם.

4. תקציב?

הדרך לממן פרויקט בריכת שחייה דומה לכל רכישת בית אחרת – כספים אלו חייבים להגיע ממקום כלשהו, ??בין אם זה חשבון המניות שלך, החיסכון או הלוואת הבית.
למרבה המזל, ניתן להשתמש בעיצוב הבריכה עבור מרבית התקציבים, אך עלות התחזוקה הגדולה ביותר למעקב היא האונייה. בנוסף להלבנה או השטחה מחדש כל 10-15 שנים, יתכן ויהיה צורך לנקות כמה בריכות בטון כל 3 עד 5 שנים.
ומכיוון שבריכות שחיה מרופדות בוויניל עשויות לנקב, עליך לבצע תחזוקה כל חמש עד עשר שנים. לשם השוואה, לבריכות שחייה מורכבות מסיבי זכוכית יש עלויות תחזוקה נמוכות, ולחלקן אף יש אחריות מבנית למשך 25 שנה או 35 שנה. מה לדעתך הכי טוב לרכוש ולתקציב שלך?

5. מי דואג לתחזוקה?

תחזוקת בריכות יכולה להיראות כמשימה אינסופית לחימום, כלור, ברום, משאבות, חומרי ניקוי וכו '. האם אתה בטוח שאתה באמת מסכים? אם לא, וודא כי בתקציב שלך יש מקום לתחזוקה חודשית של בריכות לבצע את העבודה המלוכלכת בשמך.

6. האם הבריכה הזו היא שלך לנצח?

שקול את התוכניות ארוכות הטווח שלך לפני שתתחיל לשחות. כן, במקרים מסוימים זה עשוי להעלות את ערך הנכס שלך (וזה נהדר אם אתה מתכוון למכור בהמשך), אבל אם אתה כבר גר בבית שלך לנצח
האם אתה בטוח שאתה מוכן לעבוד על הפרויקט הזה? האם חודשים של עבודה יבטלו רבים מהיתרונות שבבעלות על הבריכה? רק אתה יכול להחליט!

7. אילו מגמות מלאי יש לזכור

• ככל שמיקום העיר קטן יותר, סגנון הבריכה הולך בעקבותיו, מה שאומר שאם תבחרו בחלל חכם למקסום העיצוב, ישנן כמעט אינספור אפשרויות.
• אינפיניטי אדג'ס היא כבר לא יעד למלונות חמישה כוכבים, ויותר ויותר בריכות שחייה משתמשים בעיצוב סופר מפואר זה.
• הוכח כי מים מינרליים עדינים יותר בעור ובשיער, וזו הסיבה ששכיחותם של מי מלח ובריכות כלור ירדה.

 לחברת טלגל יש את הפתרון המושלם עבורכם. אם יש לכם בריכה סדוקה ופגומה, יוכל הצוות לבצע איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה ולחדש את הבריכה שלכם כמקדם. חברת טלגל פועלת מעל ל-30 שנה במטרה להעניק ללקוחותיה את השירותים האיכותיים ביותר.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן