פוליאוריאה קרה

פוליאוריאה קרה

מי לא אוהב לשחות בבריכה? הילדים רק מחכים לקיץ כדי להגיע לבריכה הציבורית ולערוך תחרויות שחייה. רוצים להפתיע אותם באמת? בנו בריכה בחצר הפרטית שלכם. כך לא יצטרכו הילדים שלכם להיתקל בילדים אחרים בבריכה ציבורית צפופה, ואתם תזכו לנחת מטרוניות על כך שמשעמם להם בחופש. כדי להקים בריכה עמידה, יש צורך לקרוא לחברה מקצועית, כזו שלא רק בונה את הבריכה, אלא מבצעת את האיטום הדרוש באמצעות חומר הנקרא פוליאוריאה.

קרה ויעילה

חומר הפוליאוריאה נפוץ במקומות שבהם יש צורך לבצע עבודות בידוד ואיטום. כך למשל, במדינות כמו ארצות הברית משתמשים בפוליאוריאה הקרה כדי לחזק קונסטרוקציות של בניינים גבוהים. בישראל (ובשאר מדינות העולם) מציעים אנשי המקצוע ציפוי בחומר זה כביצוע עבודת גימור במקומות שבהם יש צורך להביא לבידוד הטוב ביותר. חברה המעוניינת להעניק ללקוחותיה שירותים איכותיים בתחום בניית בריכות, מצפה אותם בחומר פוליאוריאה עמיד וחזק.

חם או קר

כשם שיש פוליאוריאה קרה, קיימת גם פוליאוריאה חמה. זו האחרונה ניתזת על המשטח באמצעות מכשיר מיוחד הפועל בלחץ גבוה. במקרה זה, הטמפרטורה של החומר יכולה להגיע ל-80 מעלות, ולכן על הצוות המקצועי ללבוש אמצעי מגן ביגוד מבודד, משקפיים וכובע.

מדוע חשוב לעשות איטום לבריכה

לכאורה, ניתן היה לחשוב שאין צורך בבידוד ואיטום לבריכה, אחרי הכול, מה יכול לקרות לבריכה אשר עשויה מבטון? העניין הוא שהבריכה היא משטח המלא במים באופן תמידי. הרטיבות גורמת לסדקים בבטון אשר עלולים לגרום להתפוררות חלקים מן הבריכה. נוסף על כך, הבריכה עומדת כל הזמן בחוץ, וכך אינה חסינה מפני רוח אשר מביאה עמה בוץ, גשמים וסופות וכדומה. איטום טוב העשוי מחומר הפוליאוריאה מעניק חוזק לבריכה ומסייע לה לעמוד בחצר שלכם במשך שנים רבות.

זהירות, כאן בונים בריכה

החלטתם לחדש את הבריכה שלכם עבור האורחים שבאים לנפוש בווילה? לחברת טלגל יש את הפתרון המושלם עבורכם. אם יש לכם בריכה סדוקה ופגומה, יוכל הצוות לבצע איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה ולחדש את הבריכה שלכם כמקדם. חברת טלגל פועלת מעל ל-30 שנה במטרה להעניק ללקוחותיה את השירותים האיכותיים ביותר.
פוליאוריאה קרה - טלגל בריכות שחיה

השארת תגובה