פוליאוריאה ציפוי

פוליאוריאה ציפוי

מעוניינים לבנות בריכה בחצר הביתית שלכם? לשם כך תצטרכו לוודא שהצוות המתקין את הבריכה  מבצע ציפוי בפוליאוריאה. הפוליאוריה היא חומר חזק ועמיד המתאים במיוחד כחומר הגנה מפני רטיבות. משום כך, הוא החומר המושלם לציפוי בריכות. כי במקומות שבהם מצויים מים באופן תמידי, חשוב לשמור על איכות וחוזק.

דברים שכדאי לדעת על ציפוי בפוליאוריאה

אמרו לכם שכדאי לצפות את הבריכה שלכם בפוליאוריאה ואינכם יודעים מדוע זה חשוב? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על החומר האיכותי:

  • חוזק תמידי – הפוליאוריה היא חומר חזק ועמיד. מכיוון שהבריכה שלכם עומדת בחוץ, היא חשופה לפגעים שונים כמו קרני שמש לוהטות או לחלופין גשם זלעפות שהחליט להרוס לכם את היום ולהשאיר אתכם בבית. אם הבריכה שלכם מכוסה בציפוי פוליאוריאה, אתם מסודרים: הבריכה תעמוד לאורך שנים מבלי להיהרס.
  • הגנה מפני קורוזיה – הפוליאוריאה מגינה היטב מפני תהליך כימי הרסני אשר נקרא קורוזיה. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהבריכה שלכם לא תחליד.
  • לא רק בבריכות – בשלך תכונותיה הייחודיות, הפוליאוריאה משמשת כחומר ציפוי לא רק בבריכות השחייה. היא מיועדת גם כחומר איטום טוב במהלך בניית גגות או באיטום בניינים המשמשים כמרכזים רפואיים.
  • חומר גמיש – על פי רוב, איטום וגמישות אינם הולכים ביחד, אבל כאשר מדובר בפוליאוריאה השמים הם הגבול. מכיוון שמדובר בחומר גמיש, ניתן להעניק לבריכה כל צורה שרק תרצו.
  • פוליאוריאה בהתזה – את הפוליאוריאה מניחים בהתזה חמה. משום כך, חשוב לקרוא למקצוענים כדי לבצע את העבודה.

אז מי החברה שעושה לכם את הציפוי

זהו, השתכנעתם שצריך לבצע ציפוי פוליאוריאה לבריכה החדשה שלכם. כעת, יש צורך לפנות לחברה שתעשה את העבודה בשלמותה. משום כך, כדאי לאסוף המלצות על חברות שונות ולבחור בסופו של דבר את החברה הטובה ביותר.

חברת טלגל פועלת במשך שנים בתחום בניית בריכות כגון:
בריכה מבטון,בריכה מפיברגלס ועוד. 
 החברה משתמשת בחומרים וכלים מקצועיים כדי לבצע את העבודה על הדרך הטובה ביותר. הצוות של החברה מקפיד להשתמש בציפוי פוליאוריאה במטרה להעניק לבריכה את החוזק הראוי. אז אם אתם מעוניינים לשדרג את החצר הביתית שלכם בבריכה איכותית ועמידה, זה הזמן לפנות לחברה.
פוליאוריאה ציפוי - טלגל בריכות שחיה

השארת תגובה