פוליאוריאה ציפוי ואיטום

פוליאוריאה ציפוי ואיטום

תהיתם פעם מה הופך את הבריכה שלכם לחזקה כל כך? מדוע היא מסוגלת לסבול בשקט כתמי בוץ, ענפים הפוגעים בה בעוצמה בשעה שהרוח נושבת ואף עבודות שיפוץ בשטח מבלי להיסדק או להיהרס? ובכן, הסוד הוא בחומר הפוליאוריאה המיועד לציפוי ואיטום. צוות מיומן ומנוסה העוסק בבניית בריכות, מציע לבצע פוליאוריאה ציפוי ואיטום כדי לשמור על הבריכה איתנה וחדשה.

תכונותיה המופלאות של הפוליאוריאה

לא לחינם נבחר חומר הפוליאוריאה לשמש כציפוי ואיטום עבור הבריכות. אלה כמה תכונות איכותיות של החומר הזה שכדאי להכיר מקרוב:

  • חסינה ללחות – הפוליאוריאה עמידה בפני לחות, ובכך משמשת כחומר איכותי עבור הבריכות המלאות תמיד במים.
  • החומר עמיד בפני שחיקה.
  • החומר משתלב עם חומרים אחרים כמו עץ, מתכת ובטון ובכך מאפשר לבצע עיצובים שונים. נוסף על כך, גמישות החומר היא שמאפשרת לבנות בריכות בשלל צורות.
  • עמידה בפני אש – הפוליאוריאה חסינה מפני הלהבות ויכולה להחזיק מעמד עד בוא הכבאים.
  • שומרים על איכות הסביבה – מדובר בחומר ירוק שאינו פולט רעלים לאוויר.
  • משמשת כחומר איטום ובידוד במקומות רבים – לא רק בריכות זוכות ליהנות מחומר פוליאוריאה, אלא גם מקומות רבים אחרים: חדרי קירור, מפעלים לייצור מזון, מחסנים, תחנות דלק, חניונים וכדומה.

אז מי בונה בריכה, בעצם?

אנשים פרטיים רבים מעוניינים לבנות בריכה איכותית בביתם. הם רוצים לחסוך לעצמם את ההליכה לבריכה הציבורית וכן להימנע מהתלות בשעות הפתיחה. כי כשיש בריכה ליד הבית, אפשר לבקר בה במשך כל שעות היממה. נוסף על כך, הבריכה טובה לעסקים. היא משדרגת כל בית נופש כדוגמת צימר או וילה, וכן מעלה את ערך הנכס. בית שיש בו בריכה פרטית נמכר במחיר גבוה יותר.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית הפועלת בתחום בניין הבריכות במשך שנים רבות, אתם מוזמנים לפנות לחברת טלגל הבונה בריכות ממגוון סוגים וחומרים כגון: בריכה מבטון,בריכה מפיברגלס ועוד. כאן מקפידים לבצע פוליאוריאה ציפוי ואיטום עבור הבריכה שלכם, בידיעה כי מדובר בחומר האיכותי ביותר עבור מקום לח ורטוב כמו בריכה. נוסף על כך, תוכלו ליהנות מתכנון מפורט ומדוקדק של מבנה הבריכה, מלוח זמנים קבוע ומאורגן וממחירים טובים עבור השירותים.
פוליאוריאה ציפוי ואיטום - טלגל בריכות שחיה

השארת תגובה