פוליאוריאה מחיר

פוליאוריאה מחיר

כאשר אנו בונים בריכה בבתנו, אנו מעוניינים לקבל את התוצאה המוגמרת הטובה ביותר. שכן, בבריכה הפרטית הממוקמת בחצר שלנו מבלים לא רק בני משפחה, אלא גם חברים. וזה עוד מבלי שדיברנו על מסיבות קיץ סוערות שמתקיימות כולן, איך לא, על שפת הבריכה. עם זאת, לפני הכול חשוב לבצע איטום חזק כדי להגן על הבריכה מפני פגעים שונים שמביא עמו מזג האוויר.

החומר שמשמש כציפוי

חברות העוסקות בבניית בריכות באופן מקצועי מציעות שירותי ציפוי באמצעות חומר הפוליאוריאה. מדובר בחומר עמיד וחזק המשמש בתעשיות ובחיזוק מבנים שונים. חומר זה הוא מבין המועדפים ביותר בתחום בניית הבריכות בשל הגמישות הרבה שהוא מעניק. כך שאם חשבתם להזמין בריכת שחייה בעיצוב מיוחד, אתם בהחלט יכולים לעשות זאת.

כמה זה עולה

פוליאוריאה מחיר משתנה בהתאם לשטח שיש לצפות ובהתאם לחברה המציעה אותו. כך למשל, התזה של פוליאוריאה עבור כל מטר מרובע עשויה לעלות בין 30 ל-40 שקלים. לפני שאתם מזמינים את הציפוי, רצוי לברר מעט יותר על התהליך ועל טווח המחירים. על כל פנים, גם אם תשלמו מעט יותר על הליך ההתזה, הרי שהפעולה תשתלם לאורך זמן. בזכות חומר הפוליאוריאה ניתן לשכוח מתיקון הבריכה לאורך זמן רב.

איך בוחרים את החברה שתעשה עבורכם את העבודה?

בחירת חברה לבניית בריכות היא אחד הנושאים המשמעותיים ביותר. אם אתם מעוניינים ליהנות מבריכה טובה, עליכם לפנות לחברה מקצועית. אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

 • פנו לחברה שיש לה ניסיון רב בהתקנת בריכות. כך תוכלו לוודא שאתם מקבלים שירות יעיל ואיכותי תוך זמן קצר.
 • אספו המלצות על חברות שונות. דעתם של חברים שבנו בריכה בחצר חשובה.
 • ודאו כי הצוות משתמש בציפוי פוליאוריאה העמיד.
 • תראו את תכנון הבריכה לפני הביצוע – חברה מקצועית מציעה לכם הדמיית תלת ממד. כך תוכלו לקבל תמונה מדויקת של הבריכה העתידית שלכם.

חברת טלגל היא חברה מקצועית אשר מציעה את שירותי בבניית בריכות. כאן מקפידים אל שימוש בציפוי פוליאוריאה ומעניקים לכם בריכות איכותיות וחזקות. נוסף על כך, תוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים.
פליאוריאה מחיר - טלגל בריכות שחיה

2 תגובות
 1. אודאל

  תיקון ושדרוג מזרקה

 2. שמעון

  היתי מאוד מעונין לדעת מאפה הבאת מחיר של 30 או 40 שקל למטר פוליאוריאה
  מאוד היתי רוצה טל של אחד כזה

השארת תגובה