פוליאוריאה חמה

פוליאוריאה חמה

אתם רוצים לבנות בריכה לחצר הביתית שלכם. זה נשמע לכם רומנטי ומהנה, אך זכרו כי זהו בצעד שיש לחשוב עליו מראש. זאת משום שמדובר בהשקעה כספית מצד אחד, ומצד שני יש צורך לשמור על הבריכה ולתחזק אותה. הבריכה הממוקמת בחוץ חשופה לתנאי מזג האוויר, ובשעה שאתם יושבים ספונים בביתכם במזג אוויר סוער, סופגת הבריכה את הסופה ואף נוצרים בה סדקים. אך אל דאגה, ישנו חומר אחד שיכול להגן על הבריכה מכל רע, הלא הוא הפוליאוריאה.

תהליך הציפוי

פוליאוריאה חמה משמשת רבות כציפוי לבריכות. מדובר בחומר חזק וגמיש המשמש כחלק מהבנייה הפרטית שלכם. כאשר מעוניינים לבצע ציפוי, מחממים את החומר לטמפרטורה של 80 מעלות צלסיוס ומתיזים אותו על המבנה בלחץ גבוה. לשם כך, משתמשים המקצוענים באקדח התזה מיוחד ומבצעים את העבודה ביעילות. הפוליאוריאה היא חומר המתייבש במהירות, ולכן ניתן לסיים את עבודת האיטום בקלות.

שימוש נכון בפוליאוריאה

מכיוון שמדובר בעבודה בטמפרטורה גבוהה במיוחד, על הצוות המקצועי להקפיד על כל כללי הזהירות, כדוגמת לבישת ציוד מגן לגוף. כמו כן, במהלך העבודה יש צורך להקפיד על עניינים נוספים:

  • הגשת התכנון לאישור – לפני ביצוע פעולת האיטום, יש צורך להגיש את תכנון בניית הבריכה לאישור.
  • בדיקת חוזק הבריכה – לפני שמבצעים את הציפוי המיוחל, יש צורך לבדוק נושאים כמו חוזק הבטון ואיכות התשתיות המחוברות לבריכה.
  • בודקים את העבודה – בסיום ביצוע הציפוי, חשוב לבצע בדיקת סיכום שגרתית כדי לוודא שהבריכה אכן אטומה.

החברה שתספק לכם את השירות המתאים

אם אתם מעוניינים לחזק בריכה קיימת או לבנות מאפס בריכה פרטית בחצר ביתכם, זה הזמן לפנות לחברת טלגל אשר עוסקת בתחום מעל לשלושה עשורים. כאן תוכלו לבחור בריכת בטון או בריכת פיברגלס, ליהנות מבריכה יוקרתית ולשכוח מקיומה של הבריכה הציבורים של מרכז הספורט. הצוות של טלגל מקפיד להשתמש בציפוי פוליאוריאה כדי להביא לאיטום טוב ואיכותי של הבריכה שלכם. במהלך העבודה עם החברה תגלו שהאמינות עומדת בראש מעייניה, וזאת לצד עמידה בלוח הזמנים, ביצוע תכנון והדמיית תלת ממד ומחירים אטרקטיביים וטובים בעבור עבודה מקצועית.
פוליאוריאה חמה - טלגל בריכות שחיה

השארת תגובה