פוליאוריאה איטום

פוליאוריאה איטום

האיטום הוא אחת הפעולות החשובות ביותר שניתן להיתקל בהן. איטום אשר מבוצע כמו שצריך מונע חדירה של רטיבות אל תוך המבנה, והוא חשוב במיוחד בבניית בריכות. הבריכה נועדה להכיל כמות מסוימת של מים באופן תמידי, כך שאם היא לא תהיה אטומה במלואה, היא עלולה להיסדק ולהיפגע בעקבות שינויים במזג האוויר. מסיבה זו, אם אתם מעוניינים בבריכה איכותית שאינה מושפעת מגורמים חיצוניים כלשהם, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מבצעת איטום בפוליאוריאה.

מהי פוליאוריאה וכיצד היא משמשת לאיטום הבריכות

הפוליאוריה היא חומר המשמש בעיקר לציפוי. מדובר בחומר גמיש אשר מיועד בין השאר לפריטים המיועדים לעיצוב. הפוליאוריאה שימושית במיוחד עבור ציפוי בריכות, מכיוון שמדובר בחומר חזק מצד אחד וגמיש מן הצד השני. כך, מגינה הפוליאוריאה על הבריכה מפני שינויים קיצוניים באקלים הארצי-ישראלי מצד אחד, ומצד שני מתאימה את עצמה לצורתה של הבריכה. תמיד רציתם בריכה מבטון שצורתה דומה לצורה של לב? ובכן, כעת תוכלו לקבל בריכה שהיא גם יפה וגם חזקה.

כיצד משתמשים בפוליאוריאה

ראשית, השימוש בפוליאוריאה הוא עניין למקצוענים בלבד, כך שאם אינכם מומחים בתחום, כדאי להזמין חברה מקצועית במטרה לבצע את האיטום. פעולת האיטום מתבצעת בהתזה חמה. לצוות המקצוענים יש מכונה מיוחדת המתיזה את החומר בטמפרטורה גבוהה. לאחר מכן, מחכים מעט עד שהפוליאוריאה תתייבש, והבריכה שלכם מוכנה.

בוחרים את החברה המתאימה

כאשר מדובר באיטום באמצעות התזת חומר הפוליאוריה אין מקום לפשרות. עליכם לבחור את החברה המתאימה שתעשה עבורכם את העבודה, בייחוד כאשר מדובר בבריכה הפרטית שלכם. משום כך, כדאי לבצע סקר שוק, לבדוק את המחירים הממוצעים עבור ביצוע האיטום ולשאול לדעתם של גולשים ברשתות החברתיות ובפורומים לגבי חברות איכותיות. ככל שתאספו יותר מידע על חברות, כן יגברו הסיכויים למצוא חברה אמינה יותר.

חברת טלגל היא חברה איכותית המציעה שירותי התקנת בריכות ממגוון רחב של סוגים. כך שאם אתם רוצים להתחדש בבריכה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר. החברה שומרת על אמינות ומקצועיות ופועלת מעל ל-30 שנה כדי לספק ללקוחותיה את הבריכות העמידות ביותר. 
פוליאוריאה איטום - טלגל בריכות שחיה

השארת תגובה