בריכה לחצר

בריכה לחצר

חצר הבית מלאה עשבים שוטים, גרוטאות מונחות פה ושם ובאופן כללי מצב הינו מוזנח? אין סיבה להחזיק חצר במצב כזה. חצר הבית היא נכס מצוין וכדאי לנצל אותו וליהנות ממנו כמו שצריך. אחת הדרכים שבהן מומלץ לנצל את חצר הבית היא על ידי הקמה של בריכה לחצר. כל מי שראה פעם בית עם בריכה בוודאי התרשם וחשב לעצמו שגם הוא היה רוצה בריכה שכזו. הקמת בריכה פרטית בחצר אמנם כרוכה בעבודה לא פשוטה, אך אם אתם פונים לאנשים הנכונים, אז אין כל סיבה לחשוש. אם אתם מתכננים לבנות בריכה ליד הבית מוטב שתפנו רק לחברה מנוסה וותיקה.

ישנם כמה נושאים אשר יש לוודא כשאתם בונים בריכת שחיה פרטית ליד הבית. דבר ראשון יש לדאוג שהקבלן שמבצע את העבודה רשום בספר הקבלנים  ובעיקר שיש לא ניסיון בבניה של בריכות פרטיות. רב החברות שעוסקות בבניית בריכה עובדות עם קבלני משנה. בררו מי בונה לכם את הבריכה בפועל. דבר שני החלקים אשר מרכיבים את הבריכה חייבים להיות מקוריים ותקינים לגמרי. מדובר בעיקר בחלקים הפנימיים שכל תקלה בהם תשבית את הבריכה לזמן רב ותביא לעוגמת נפש.

חפרתם

אחרי הכול החלק החשוב ביותר בהקמה של בריכה פרטית הוא החפירה של הבריכה. בשלב זה למעשה נקבע העומק של הבריכה. אם מדובר בבריכה אשר עשויה מבטון צריך לקחת בחשבון הכנה של תשתית אשר תהיה באישור של מהנדס. ברב המקרים בריכות בטון מצריכות עובי של לא פחות מ20 ס"מ. הטיח יכול להגיע לעובי של כ- 3 ס"מ ובנוסף ישנו חיפוי הקרמיקה שעוביו 2 ס"מ בקירוב. מסיבה זו נהוג לחפור בין 30-40 ס"מ משטחים שמסביב לבריכה, כך ניתן יהיה לעבוד בצורה נוחה.

לפני תחילת העבודה יש להשיג מכולה שתכיל את האדמה שחופרים. בחלק מהחומר יהיה שימוש במילוי מסביב לבריכה. טלגל היא חברה אשר בונה בריכות שחיה פרטיות אצל לקוחות פרטיים. בנוסף עוסקת החברה גם בהקמת גינות ותחזוקה שלהן. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא בריכות פרטיות ולשמוע על פתרונות מתקדמים בנושא. 
בריכה לחצר - טלגל בריכות שחיה

תגובה אחת
  1. פוליאוריאה חמה | פוליאוריאה ציפוי ואיטום | טלגל בריכות שחיה - האיכות והמקצועיות

    […] רוצים לבנות בריכה לחצר הביתית שלכם. זה נשמע לכם רומנטי ומהנה, אך זכרו כי זהו […]

השארת תגובה