בריכה לגינה

בריכה לגינה

בעלי בתים פרטיים בוודאי חושבים לעצמם לפעמים על ניצול נכון של השטח שמקיף את הבית. לעיתים שטח זה הינו מוזנח ולא מנוצל כפי שניתן לעשות די בקלות. אחת הדרכים היצירתיות על מנת לנצל את השטח שנמצא מסביב לבית היא הקמת בריכה לגינה. בריכה ביתית ליד הבית תביא לתחושות של שמחה, חופש ואושר רב לילדים. את הבריכה ניתן לנצל לצורך מסיבות בריכה, השתכשכות במים בימי הקיץ, ארוחות משפחתיות מחוץ לבית ועוד דברים רבים.

את הבריכה שלכם תקים רק חברה מקצועית אשר יודעת בדיוק כיצד לבצע זאת על הצד הטוב ביותר. אמנם מדובר בעניין לא פשוט, ונדרש תכנון מדויק וקפדני שכרוך במיקום של הבריכה, הגודל שלה, מערכות הניקוז השונות וגורמים נוספים וחשובים. כל בריכה מורכבת מחומרים שונים אשר מתאימים לצרכי הלקוח. יש לוודא שהחברה אשר מקימה את הבריכה עושה שימוש רק בחומרי גלם איכותיים ותקינים. בעיקר חשוב שהחלקים הפנימיים של הבריכה (פילטרים, צנרת, מסננים, וכמובן מערכת הטיהור). הוראות התברואה דורשים היגיינה וניקיון של המים.

שוחים על בטוח

אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל הקשור בהקמת בריכה ליד הבית הוא הבטיחות. יש לדאוג שמי שבונה את הבריכה מטפל בנושא זה ולא מחפף. ישנם כללים ברורים בעניין, סוגי גדרות, תאורה, מעקות ועוד דברים רבי חשיבות. אין לזלזל באביזרי הבטיחות השונים, הם נמצאים שם על מנת להציל חיים במקרה הצורך. כמובן שבנוסף לכל זה חייבת להיות השגחה על ילדים כאשר הם נמצאים בבריכה על ידי אדם מבוגר.

בזמנים שהבריכה לא בשימוש כמו למשל בעונת החורף, כדאי לדאוג לכיסוי בטיחותי אשר ישמור מפני נפילות ויגן על הבריכה מתנאי מזג האוויר. הכיסוי ימנע חדירה של לכלוך, עלים וענפים אל הבריכה וכך ישמור עליה עד שיגיע הרגע להשתמש בה שוב. בסמוך לבריכה ניתן לערוך אירועים שונים והיא עשויה להפוך למוקד עניין בעבור כל בני המשפחה והחברים הקרובים. טלגל מקימה בריכות פרטיות בגדלים וסוגים שונים. בנוסף החברה עוסקת בהקמת גינות נוי ותחזוקתן המלאה. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.
בריכה לגינה - טלגל בריכות שחייה

השארת תגובה