איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה

איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה

בתי עסקים ואנשים פרטיים רבים מעוניינים להקים בריכה בשטחם. מפעלי תעשייה זקוקים לבריכות לצורך ייצור, בעלי וילות בונים בריכות כדי למשוך אליהם כמה שיותר נופשים, והאנשים הפרטיים מעוניינים לשכשך רגליהם בבריכה הגדולה שבחצר, מבלי ללכת ולהיתקל באנשים בבריכה ציבורית. כך או אחרת, כל בריכה כזאת צריכה לעבור תהליך של איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה.

מהו פוליאוריאה?

הפוליאוריאה הוא חומר חזר ועמיד המשמש רבות לאיטום גגות ובריכות שחייה. לחומר זה כמה יתרונות בלתי מבוטלים. ראשית, מדובר בחומר אשר עמיד בפני לחות ומים, ובכך הוא בטוח לשימוש כאשר מדובר במבנים כמו בריכות שחייה שהרטיבות היא נחלתם. שנית, הפוליאוריאה מסוגל להגן על הבריכה מפני דליקה, מכיוון שהוא כולל מאפיינים מעכבי בעירה הפועלים במשך שעתיים (די זמן עד בוא הכבאים).

נוסף על כך, מדובר בחומר גמיש המתמזג עם חומרים אחרים כמו אספלט, עץ ומתכת. מסיבה זו, ניתן לעצב את הבריכה הביתית שלכם כרצונכם. ולבסוף, הפוליאוריאה אינו רעיל, ומבין חומרים אחרים המשמשים לאיטום, הוא מתאים לכל אוהבי הסביבה, וכן מתמזג עם כל תנאי הסביבה: אם הבריכה שלכם עברה איטום באמצעות פוליאוריאה, היו בטוחים שהיא תעמוד אתנה בכל מזג אוויר.

gal-polyurea
איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה

האיטום נעשה על ידי מקצוענים

איטום וחיפוי גמר בפוליאוריאה בבריכות שחייה מתבצע על ידי מקצוענים בלבד. כך שאם החלטתם לבנות בריכה בגינה בכוחות עצמכם, כדאי שתוותרו על הרעיון. אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה נאותה בתחום יכולים לחסוך לכם את הזמן היקר, למדוד את שטח הבריכה ולהתקין בריכה לתפארת. כמו כן, הם ידאגו לכך שהבריכה שלכם תהיה אטומה מפני פגעים חיצוניים ותשמש אתכם לאורך תקופה ארוכה.

החברה שעושה את ההבדל

חברת טלגל מתמחה בבניית בריכות שחייה לבתים פרטיים ולעסקים. החברה משתמשת בחומר  הפוליאוריאה החדיש והעמיד לצורך איטום הבריכות. מעבר לכך, ניתן למצוא בחברה סוגים שונים של בריכות: בטון, פיברגלס או בריכות מתועשות, וכן לקבל שירותים שונים בתחום דוגמת ביצוע שיקום בריכות, העברת צנרת לבריכה, תחזוקת הבריכה ופיתוח גינות. אז אם אתם מחפשים חברה אמינה ששירות טוב ומקצועיות עומדים בראש מעייניה, חברת טלגל היא מתאימה במיוחד בשבילכם.

בואו להגשים חלום!

מבצע לפונים עכשיו! 50% הנחה על צנרת PVC לבריכות שחיה 18,000 ₪ במקום 0̶0̶0̶,̶3̶6̶ ₪̶