בריכות בטון

בריכת שחיה ביתית היא כבר לא עסק נדיר במיוחד. ניתן למצוא בתים רבים אשר הוקמה לצדם בריכה מרווחת לשימוש הדיירים. במקרים רבים עושים זאת בעיקר עבור הילדים, אבל אין ספק שגם המבוגרים שבחבורה נהנים ממנה בסופו של דבר. היתרונות הם רבים וכל מה שנשאר לנו להחליט זה רק איזו בריכה תתאים לכם מתוך שלל הדגמים והסוגים הקיימים. בריכת בטון הינה בבריכה שבה תשקיעו הכי הרבה זמן וכסף, אך היא גם הבריכה הכי אמתית וכמובן הטובה ביותר.

בריכות פיברגלס

בשנים האחרונות ניתן לראות בריכות פרטיות רבות אשר צמחו להן בגינות של בתים פרטיים. כבר מזמן לא מדובר בסמל סטטוס ששייך למעמד הגבוה, וכיום מדובר בהוצאה סבירה ובנוסף חוויה שכל מי שמחזיק בחצר או גינה גדולה מספיק היה שמח לרכוש למשפחה שלו. ישנם סוגים שונים של בריכות וכול בריכה מתאימה לשימוש שונה. אם אתם מחפשים בריכה איכותית וטובה אשר מחירה הינו סביר אז אחת האפשרויות האידיאליות היא בריכה אשר עשויה מפיברגלס.

בריכה מתועשת

ישנן סוגים שונים של בריכות שחיה לבית. החל מבריכת פיברגלס פשוטה ועד לבריכות בטון יצוקות ומאובזרות. בריכה מתועשת מגיעה מוכנה אשר כל  רכיביה מיוצרים במפעל במידות משתנות ומדויקות. קירות הבריכה עשויים פנלים מפלדה מגולוונת המצופים ביריעת איטום העשויה וויניל או  פי.וי.סי. ניתן להקים בריכה עם חיפויים שונים שאחד הפופולאריים בהם הוא פסיפס. כך הלקוח ייהנה מבריכה שנבנית בשיטה מודולארית/מתועשת ובגימור נעים ויפה. 

שיפוץ ושיקום בריכות

שיפוץ ושיקום בריכות שחייה פרטיות דורש התמחות, ניסיון וידע רב. כאשר יש לכם בריכה ואתם מעוניינים לשפץ אותה כדאי לפנות לחברה מנוסה ומקצועית בתחום. דבר זה יבטיח התמודדות  נכונה עם בריכות ישנות ועם הבעיות המיוחדות שלהן. חברה שמתמחה בשיפוץ בריכות פרטיות תדע   למה לצפות בבעיות מסוימות כגון: תנאי קרקע ואיכות מים, ואנשי הצוות יבינו כבר מהיום הראשון כיצד להתמודד מול האתגרים הללו. חברות מנוסות יכולות לייעץ ולהציג שיטות שונות איך למנוע הפתעות בלתי צפויות, אשר במקרים רבים, מייקרות את העלויות והשירותים

בואו להגשים חלום!

מבצע לפונים עכשיו! 50% הנחה על צנרת PVC לבריכות שחיה 18,000 ₪ במקום 0̶0̶0̶,̶3̶6̶ ₪̶