איטום בפוליאוריאה חמה
משטחי אפוקסי ומשטחי שחיקה
התזות איירלס עבור חניונים ומבני תעשייה
איטום ובידוד באמצעות הקצפת פוליאוריתן
פילוס משטחים (הליקופטר בטון)
חידוש ושימור גגות
previous arrow
next arrow
Slider

יש לכם בריכה בבית. אתם נהנים ממנה מאוד ביום קיץ חמים, ואף עורכים מסיבות תוססות עד אור הבוקר. אך תהיתם פעם כיצד מצליחה הבריכה שלכם לעמוד בפני כל מזג אוויר? יהיה זה גשם זלעפות המצליף בבריכה הריקה ממים בחורף או הקרניים חסרות הרחמים של השמש ביום אוגוסט לוהט? ובכן, אם יש לכם בריכה עמידה, המתקינים שהזמנתם השכילו לבצע איטום בפוליאוריאה חמה.

בישראל, מולדתנו החמימה, בריכות השחייה נהפכו לבילוי חובה, שנועד לצנן את טמפרטורת גופנו ולספק לנו מפלט מחום השמש הקופחת. גם בריכות השחייה, בדומה לכל דבר בחיים, נשחקות וזקוקות לתחזוקה. ציפוי אפוקסי הוא ציפוי נהדר לצביעת בריכות שחייה ולחידושן.

גולת הכותרת של כל בית מלון, צימר או חופשה היא ללא ספק הבריכה. בימים החמים, אנו מזנקים לבריכה כדי לשטוף מאיתנו את החום ואגלי הזעה ולהצטנן במים הקרירים ומרעננים. בימים הקרים יותר, אנו נוהגים להתחמם בבריכה המחוממת והמקורה ולהרגיש שעל אף שבחוץ שורר לו קור אימים, בבריכה שלכם זה אינו מורגש והקיץ שוב חזר לו. אם בבעלותכם ישנה בריכה במגזר הפרטי או העסקי או שהנכם מתעתדים לקנות אחת כזו, חשוב שתבינו כיצד נכון לתחזקה. התזת איירלס היא נקודת מפתח חדשנית בתחום זה.

מים שקטים – חודרים עמוק, מדובר בפתגם ישן אשר הפירוש שלו הוא שיש לשים לב לדברים שמרחשים מתחת לפני השטח. ככל שמדובר בבריכות שחיה כדאי מאוד שהן תהיינה אטומות באופן מוחלט. כל סדק או פתח שלא במקום יגרום לתקלות ויביא להתרוקנות חלקית או מלאה של הבריכה. איטום בריכות שחיה היא ללא ספק אחת הפעולות החשובות והקריטיות שבלעדיה אין טעם להמשיך.

בשנים האחרונות, בטון מוחלק הפך לאלמנט עיצובי פופולארי וניתן לראות יותר ויותר שימושים יצירתיים של בטון מוחלק בעיצוב הבית, המשרד וחצר הבית. לפעולת החלקת בטון שימושים ויתרונות רבים. אבל מהו בטון מוחלק? ומה הכוונה בהחלקת בטון בהליקופטר? וכיצד בכלל מתבצעת החלקת בטון?

מהי החלקת בטון

אמנם הבטון הוא אחד מהחומרים החזקים ביותר בעולם, אבל גם הוא נשחק ונסדק כתוצאה מבלאי ופגעי מזג האוויר לאורך השנים. עובדה זו מובילה אותנו למסקנה שבדיקה תקופתית של הבטון וביצוע התיקונים הנדרשים הינם הכרחיים. חברה מקצועית שמבינה בתחום שיקום וחידוש בטון תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

הטבה ייחודית ממתינה עבורכם! השאירו פרטים עכשיו!